Januar 2020
04
sob
07
tor
08
sre
11
sob
Gostovanje: SSG Trst, Trst
20.30
20.00, Stolp Škrlovec
Barbara Novakovič Kolenc

SPANJE: OBLIKE, KRAJINE, POŠASTI

12
ned
Gostovanje: SSG Trst, Trst
16.00
13
pon
19.30, Dvorana PGK
Ferdinand von Schirach

TEROR

14
tor
Gostovanje: Dom kulture Velenje
19.30
Ferdinand von Schirach

TEROR

16
čet
Gostovanje: KC Janeza Trdine Novo mesto
9.30
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

Gostovanje: KC Janeza Trdine Novo mesto
11.00
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

Gostovanje: KC Janeza Trdine Novo mesto
17.00
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

17
pet
Gostovanje: KC Janeza Trdine Novo mesto
9.00
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

Gostovanje: KC Janeza Trdine Novo mesto
10.30
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

18
sob
10.00, Dvorana PGK
Brina Vogelnik, Eka Vogelnik, Luka Ropret

KAM BARČICA, KAM DEŠČICA

Gostovanje: Linhartova dvorana Radovljica
19.30
Avtorski projekt

STENICA

20
pon
18.00, Dvorana PGK
Ivan Cankar

Za narodov blagor

Gostovanje: Gledališče Celje
12.00
Goran Vojnović

RAJZEFIBER

21
tor
Gostovanje: Gledališče Celje
11.00
Goran Vojnović

RAJZEFIBER

22
sre
Gostovanje: Gledališče Celje
19.30
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

Gostovanje: Gledališče Celje
11.00
Goran Vojnović

RAJZEFIBER

23
čet
Gostovanje:
17.00
24
pet
20.00, Stolp Škrlovec
Kahlil Gibran

PREROK

25
sob
10.00, Dvorana PGK
Romana Krajnčan, Danijel Malalan

Na dvorišču

20.00, Stolp Škrlovec
Kahlil Gibran

PREROK

27
pon
jutri
10.00, Dvorana PGK
28
tor
čez 2 dneva
Gostovanje: KC Janeza Trdine Novo mesto
19.00
Kahlil Gibran

PREROK

29
sre
čez 3 dni
Gostovanje: KC Janeza Trdine Novo mesto
19.00
Kahlil Gibran

PREROK

30
čet
čez 4 dni
31
pet
čez 5 dni
Gostovanje: Gledališče Celje
11.15
Goran Vojnović

RAJZEFIBER

Februar 2020
01
sob
čez 6 dni
Gostovanje: Kosovelov dom Sežana
10.00
07
pet
čez približno en teden
Gostovanje: Satirično gledališče Kerempuh Zagreb, Zagreb
20.00, Dvorana PGK
Goran Vojnović

RAJZEFIBER

13
čet
čez približno dva tedna
Gostovanje: Gledališče Park, Murska Sobota
19.00
Tadeusz Słobodzianek

NAŠ RAZRED

14
pet
čez približno dva tedna
20.00, Stolp Škrlovec
Rok Vilčnik - rokgre

VEČJA OD VSEH

Gostovanje: , Velike Lašče
19.30
Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

15
sob
čez približno dva tedna
20.00, Stolp Škrlovec
Rok Vilčnik - rokgre

VEČJA OD VSEH

Abonma Sobota 1 (prva skupina)
17
pon
čez približno tri tedne
Gostovanje: Gledališče Park, Murska Sobota
10.00
Gostovanje: Gledališče Park, Murska Sobota
17.00
18
tor
čez približno tri tedne
Gostovanje: Gledališče Park, Murska Sobota
09.30
Gostovanje: Gledališče Park, Murska Sobota
11.00
19
sre
čez približno tri tedne
20.00, Stolp Škrlovec
Rok Vilčnik - rokgre

VEČJA OD VSEH

Abonma Rumeni (prva skupina)
za abonma Konto in Izven
20
čet
čez približno tri tedne
Gostovanje: Kulturni center Lendava
19.00
Neda R. Bric

DR. PREŠEREN

21
pet
čez približno tri tedne
20.00, Stolp Škrlovec
Rok Vilčnik - rokgre

VEČJA OD VSEH

Abonma Petek 1 (prva skupina)
za abonma Konto in Izven
22
sob
čez približno tri tedne
20.00, Stolp Škrlovec
Rok Vilčnik - rokgre

VEČJA OD VSEH

Abonma Sobota 1 (druga skupina)
za abonma Konto in Izven
24
pon
čez približno štiri tedne
20.00, Stolp Škrlovec
Rok Vilčnik - rokgre

VEČJA OD VSEH

Abonma Rumeni (druga skupina)
za abonma Konto in Izven
Gostovanje: KD Franca Bernika Domžale
20.00
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES