April 2018
03
tor
20:00, Dvorana PGK
Avtorji besedil so ustvarjalci predstave

ČLOVEK, KI JE GLEDAL SVET

48. Teden slovenske drame - TEKMOVALNI PROGRAM
izven
48. Teden slovenske drame – DODATNI PROGRAM
11-22, Layerjeva hiša
Razstavni projekt 'magmalaska'
za abonma Vstop prost
04
sre
20:00, Dvorana PGK
Pia Brezavšček, Barbara Krajnc Avdić, Saška Rakef

IDEALNA

48. Teden slovenske drame - SPREMLJEVALNI PROGRAM
17:00, v SLOGI v Ljubljani
48. Teden slovenske drame – DODATNI PROGRAM
11-22, Layerjeva hiša
Razstavni projekt 'magmalaska'
za abonma Vstop prost
05
čet
20:00, Dvorana PGK
48. Teden slovenske drame - MEDNARODNI PROGRAM
11-22, Layerjeva hiša
Razstavni projekt 'magmalaska'
za abonma Vstop prost
06
pet
18:00, Stolp Škrlovec
Zala Dobovšek, Nina Šorak, Tin Grabnar, Asja Kahrimanović Babnik

NEKJE DRUGJE

48. Teden slovenske drame – DODATNI PROGRAM
19:00, Dvorana PGK
Gregor Strniša

LJUDOŽERCI

48. Teden slovenske drame - TEKMOVALNI PROGRAM
11-22, Layerjeva hiša
Razstavni projekt 'magmalaska'
za abonma Vstop prost
07
sob
20:00, Dvorana PGK
48. Teden slovenske drame - SPREMLJEVALNI PROGRAM
18:00, Stolp Škrlovec
Evald Flisar

NORA NORA

48. Teden slovenske drame - MEDNARODNI PROGRAM
21:30, Stolp Škrlovec
48. Teden slovenske drame – DODATNI PROGRAM
11-22, Layerjeva hiša
Razstavni projekt 'magmalaska'
za abonma Vstop prost
08
ned
20:00, Dvorana PGK
Gledališki koncert po besedilih Gregorja Strniše

SLOVENSKA POPEVKA

48. Teden slovenske drame - SPREMLJEVALNI PROGRAM
48. Teden slovenske drame – DODATNI PROGRAM
48. Teden slovenske drame – DODATNI PROGRAM
09
pon
Gostovanje: Haifa Teater, Izrael
17.00
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

Gostovanje: Haifa Teater, Izrael
20.30
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

10
tor
48. Teden slovenske drame – DODATNI PROGRAM
Gostovanje: Haifa Teater, Izrael
17.00
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

Gostovanje: Haifa Teater, Izrael
20.30
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

11
sre
11.00, Dvorana PGK
Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

12
čet
Gostovanje: Gledališče Toneta Čufarja, Jesenice
19.30
Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

13
pet
20.00, Dvorana PGK
Ferdinand von Schirach

TEROR

14
sob
10.00, Dvorana PGK
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

16
pon
18.00, Dvorana PGK
Tadeusz Słobodzianek

NAŠ RAZRED

18
sre
Gostovanje: Šentjanž, Avstrija
20.00
Ingmar Villqist

HELVERJEVA NOČ

19
čet
20
pet
21
sob
23
pon
Gostovanje: KULTURNI CENTER JANEZA TRDINE, Novo mesto
20.00
Avtorski projekt

STENICA

24
tor
danes
Gostovanje: KULTURNI CENTER JANEZA TRDINE, Novo mesto
20.00
Avtorski projekt

STENICA

27
pet
čez 3 dni
Gostovanje: Smederevo, Srbija
20.00
Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

Maj 2018
05
sob
čez približno en teden
11.00, Dvorana PGK
Regijska revija plesnih skupin

NAMIG 2018

08
tor
čez približno dva tedna
10.00, Dvorana PGK
Vinko Möderndorfer

JAZ, BATMAN

20.00, Stolp Škrlovec
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

09
sre
čez približno dva tedna
11.00, Dvorana PGK
Vinko Möderndorfer

JAZ, BATMAN

10
čet
čez približno dva tedna
19.30, Dvorana PGK
Otvoritvena slovesnost Tedna ljubiteljske kulture

VSE GRE V TRI CANKARJE

11
pet
čez približno dva tedna
Gostovanje: Festival WTF?!, Liberec, Češka
21.30
Asher Kravitz

JUDOVSKI PES

12
sob
čez približno dva tedna
19.00, Dvorana PGK
Kulturno društvo Brdo

ĐURĐEVDANSKE IGRE

13
ned
čez približno dva tedna
Gostovanje: Mednarodni gledališki festival Reflex, Romunija,
20.00
Svetlana Makarovič

MRTVEC PRIDE PO LJUBICO

14
pon
čez približno dva tedna
Gostovanje: Mednarodni gledališki festival Reflex, Romunija,
17.00
Svetlana Makarovič

MRTVEC PRIDE PO LJUBICO

15
tor
čez približno tri tedne
17.30, Dvorana PGK
Baletno-glasbena pravljica

RIBJE FANTAZIJE 2018

19.00, Dvorana PGK
Baletno-glasbena pravljica

RIBJE FANTAZIJE 2018

17
čet
čez približno tri tedne
18.00, Dvorana PGK
Ferdinand von Schirach

TEROR

18
pet
čez približno tri tedne
10.00, Dvorana PGK
Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

19
sob
čez približno tri tedne
20.00, Dvorana PGK
Ferdinand von Schirach

TEROR

21
pon
čez približno tri tedne
22
tor
čez približno štiri tedne
18.00, Dvorana PGK
Marius von Mayenburg

Mučenik

23
sre
čez približno štiri tedne
20.00, Dvorana PGK
Marius von Mayenburg

Mučenik

Gostovanje: , Mestno gledališče Ljubljansko - MGL
19.30
Branislav Nušić

ŽALUJOČA DRUŽINA

24
čet
čez približno štiri tedne
25
pet
čez približno štiri tedne
11.00, Dvorana PGK
Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

26
sob
čez približno štiri tedne
Gostovanje: , Kulturno Društvo Krško
19.30
Avtorski projekt

STENICA

28
pon
čez približno štiri tedne
Gostovanje: , Kulturni center Janeza Trdine Novo Mesto
10.30
Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

Gostovanje: , Kulturni center Janeza Trdine Novo Mesto
12.30
Anton Tomaž Linhart

ŽUPANOVA MICKA

29
tor
čez več kot en mesec
20:00, Dvorana PGK
Tadeusz Słobodzianek

NAŠ RAZRED

30
sre
čez več kot en mesec
11.00, Dvorana PGK
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

31
čet
čez več kot en mesec
10.00, Dvorana PGK
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA

11.15, Dvorana PGK
Ela Peroci – Desa Muck

MUCA COPATARICA